Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
hakkımızda

Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen +360 ile tanışın!

2014 yılında faaliyete başlayan +360, %100 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları üretmekte ve altyapısını sürekli geliştirmektedir.

Sürekli güncellenen benzersiz altyapısı ile +360 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları birçok önemli marka ile girişimciye E-Ticaret yazılım desteği vermektedir. Ayrıca sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp E-İhracatla tüm Dünya’ya satış olanağı sağlamaktadır.

7 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

01
Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek sürekli geliştirilen altyapısı ile Yeni Nesil e-ticaret paketleriyle binlerce işletmeye en iyi şekilde hizmet sunmaktır.

02
Misyonumuz

İnnovatif çalışmalarla güvenilir ve özverili hizmet ortamı sağlayarak işletmelerin yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlamasına en iyi şekilde katkı sağlamaktır.

03
Google Premier

Google Premier Partner ortağı olarak Google servisleri ile yazılımımızı entegre ederek kullanıcılarımıza fayda sağlamaya devam ediyoruz.

AKTİF MÜŞTERİ
+
YAPILAN PROJELER
+
DESTEK TALEPLERİ
+
TECRÜBE YILI
+

Doğru Yerdesiniz

Burada e-ticaret konuşulur, e-ticaret yazılır, e-ticaret desteklenir, e-ticaret için fikir üretilir. Bütün birikimimizle size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazırız. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

E-ticaret modüllerimiz ve paketlerimiz ile ilgili 0850 340 26 26 ’yı arayabilir veya
Bu Formu doldurarak sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.